موجب کمال خرسندی و افتخار است که این پل ارتباطی امکان تعامل با شما مشتریان و مخاطبان ارجمندی که شرکت تولیدی ستاره پلاستیک را شایسته خدمت به خود دانسته‌اید فراهم آورده است . 

قدرت اقتصادی و صنعتی هر ملتی در هر جای جهان تآثیر بسزایی در جایگاه بین المللی آن کشور دارد و از این رو تکلیف اعتقادی و ملی ایجاب می کند شرکت ستاره پلاستیک نیز بعنوان یکی از تلاشگران صنعت پلاستیک برنامه های خود را در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی کشور تعیین، تبیین و اجرا نماید تا بتواند نقش مؤثری را در توسعه و تعالی اقتصاد کشور داشته باشد.

  اهداف شرکت ازدیدگاه مدیریت :

شرکت صنعتی ستاره پلاستیک از همان بدو آغاز با شیوه‌ای نظام‌مند در صدد جست و جو و رسیدن به هدف اصلی شرکت که همان ایجاد اشتغال و مبارزه با بیکاری ، و رشد محصولات و بازارهای خود بوده است گام برداشته . افزایش مستمر ارزش افزوده ، نوآوری و کسب رضایت مشتری از اهداف محوری شرکت است . به همین منظور معتقد به پیاده‌سازی و به کارگیری مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا بوده و این دیدگاه از بالاترین سطح سازمان تا لایه‌های اجرایی نافذ بوده است . در این راه هیچگاه از عملکرد خود در بازار راضی نخواهیم شد و همیشه به محض اینکه به هدفهایمان برسیم آنها را ترقی خواهیم داد .

اینک یگانه خالق هستی را سپاسگزاریم که سالهای اخیر را سالهایی پر‌برکت همراه با دستاوردهای فراوان برای شرکت صنعتی ستاره پلاستیک قرارداد که از جمله آن اخذ چندین نمایندگی در زمینه بازاریابی و فروش محصولات پلاستیکی شرکت را میتوان نام برد . تحقق این مهم افزایش اشتغال که همان هدف نهایی از تاسیس این شرکت و افزایش کیفیت و تنوع بیش از پیش محصولات را در بر داشته است .

امیریزدانی میلاجردی ، مدیر عامل 

فارسی